ПРО

курс

Програма Професійної підготовка для водіїв, які здійснюють вантажні та пасажирські автомобільні перевезення, рорзроблено відповідно до національних вимог та згідно міжнародних стандартів.

Про програму

Чому сьогодні високого рівня професійна підготовка для водіїв має настільки важливе значення?

водіям доводиться працювати у все   більш складному законодавчому  і операційному середовищі;
 їх професійні знання і досвід істотно впливають на імідж і діяльність автотранспортних компаній;
кваліфіковані дії водіїв безпосередньо впливають на добробут суспільства в цілому: за допомогою підвищення безпеки на автошляхах, зменшення викидів CO2 і полегшення переміщення пасажирів і товарів.
На рівні національного уряду відбувається визнання  економічних і суспільних переваг, пов'язаних з підвищенням квалифиц робочої сили, безпосередньо для сфери автомобільного транспорту, в зв'язку з цим значна увага приділяється профессілнальной підготовці водіїв.  

В Європейському союзі початкова кваліфікація водіїв грузовіго і пасажирського транспорту є обов'язковою для отримання Свідоцтва про Професійної Компетентності (CПК) одночасно з періодичної підготовкою в обсязі 35 годин кожні 5 років.  

Програма НКЦ АсМАП України і Академії IRU -СПК для водіїв - охоплює початкову кваліфікацію і періодичну підготовку, і доступна для сфери вантажних і пасажирських автомобільних перевезень.

Дана програма розрахована на 35 навчальних годин і розроблена з метою забезпечення професійних водіїв-міжнародників знаннями і навичками, необхідними для ефективного і безпечного здійснення своєї професійної діяльності.
Випускники, які успішно закінчили курс за програмою Академії IRU СПК для водіїв, отримають відповідні свідоцтва, як визнання їх професійної компетентності, а також кваліфікаційну картку водія*.

* Квалификаційна картка водія, видана НКЦ АсМАП України та IRU Academy не призначені для заміни ЄС картки Водія, яка видана державою-членом ЄС та необхідна для всіх водіїв, які працюють в співтоваристві ЄС. 
 Написання "код 95" є посиланням щодо закінчення терміну дії свідоцтва професійної компетентності (СПК) водія. 

Стосовно виконання вимог нормативно-правових актів, такий документ визнається в країні, в якій його видано, як дійсне свідоцтво/відомості  про професійну кваліфікацію  водія. Як відомо, звичайно, існує багато інших кваліфікаційних водійських документів (у тому числі карт водія, які випускаються багатьма країнами, що не входять в ЄС. 
З метою запобігання «СПК "туризму"  щодо видачі СПК водія і   кваліфікаційних карт, директива ЄС  ясно визначає певні рамки:

 


ДИРЕКТИВА 2003/59/ЄС ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ І РАДИ
від 15 липня 2003 року
про початкову кваліфікацію і періодичну підготовку водіїв деяких видів автомобільного транспорту для перевезення товарів або пасажирів, що вносить зміни до Регламенту Ради (ЄЕС) № 3820/85 і Директиви Ради 91/439/ЄЕС та відміняє Директиву Ради 76/914/ЄЕС

Стаття 1

Сфера застосування

 

Ця Директива застосовується до діяльності, пов’язаної з керуванням, яка здійснюється:

(а) громадянами будь-якої держави-члена; і 

(b) громадянами третіх країн, які працюють за наймом або використовуються підприємством, заснованим в державі-члені;

в подальшому – “водії”, які займаються автомобільними перевезеннями в межах Співтовариства на відкритих дорогах, використовуючи:

- транспортні засоби, для яких вимагається посвідчення водія категорії С1, С1+Е, С або С+Е, як визначено в Директиві 91/439/ЄЕС, або посвідчення водія, визнане еквівалентним, 

- транспортні засоби, для яких вимагається посвідчення водія категорії D1, D1+E, D або D+E, як визначено в Директиві 91/439/ЄЕС, або посвідчення водія, визнане еквівалентним.

Україна | Київ | вул. Мартиросяна 14 | nkc-asmap@ukr.net

Tel: 044-591-1996 | 067-409-17-32 | 067-409-17-54 | Fax: 044-245-7413

Львів вул. Городоцька 367а 067-279-11-12

© 2017 by NKC AsMAP. 

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Twitter Icon
  • White Vimeo Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now